DUVALO.sk

Aku kompaktná skracovacia píla Hackzall FUEL M12 CHZ-0 Milwaukee

M12 FUEL™ kompaktná skracovacia pílka hackzall™ Milwaukee® design a výroba bezuhlíkového motora POW Viac detailov

4933446960

4002395005727

skladom

268,79 € s DPH

Aku kompaktná skracovacia píla Hackzall FUEL M12 CHZ-0 Milwaukee - ...

M12 FUEL™ kompaktná skracovacia pílka hackzall™

Milwaukee® design a výroba bezuhlíkového motora POWERSTATE™ pre až 6x dlhšiu životnosť motora a o 70% rýchlejšie rezanie pri rôznych aplikáciach.

 REDLINK PLUS™ inteligentná elektronika zabezpečuje najmodernejšiu digitálnu ochranu náradia a akumulátora proti preťaženiu, unikátne zlepšuje výkon náradia pri zaťažení. REDLITHIUM-ION™ akumulátor poskytuje až 2x dlhšiu dobu prevádzky, o 20% viac sily, 2x dlhšiu životnosť akumulátora a lepšiu prevádzku pri teplote -20 °C v porovnaní s inými Li-Ion technológiami. Individuálne monitorovanie článkov akumulátora optimalizuje dobu prevádzky náradia a zabezpečuje jej trvanlivosť.

 Milwaukee® patentovaná FIXTEC svorka pre rýchlu a jednoduchú výmenu pílového listu. Vyvažovací mechanizmus znižuje vibrácie na 6,5 m/s², čo znižuje únavu obslužného pracovníka a umožňuje mu bezpečne pracovať počas dlhších intervalov. Utesnená prevodovka zabraňuje, aby do skrine vnikla voda a úlomky. LED svetlo osvetľuje reznú líniu aj v tmavých priestoroch. Kompaktný dizajn a nízka hmotnosť umožňuje používateľom použitie aj na neprístupných plochách.

Ďalšie podobné produkty