DUVALO.sk

Zoznam tovaru BOSCH

Elektrické náradie Bosch, príslušenstvo, meracia technika a elektrické záhradné náradie sa vyvíjali v priebehu posledných rokov lepšie než samotný trh s elektrickým náradím. Modré náradie je určené pre náročné - priemyselné a remeselné použitie. Zelené náradie Bosch si nachádza svoje uplatnenie do záhrad a domácom majstrovaní.

Robert Bosch GmbH (známa tiež ako Bosch) je nadnárodná strojárska a elektronická spoločnosť, sídliaca v meste Gerlingen neďaleko Stuttgartu v Nemecku. Je najväčším dodávateľom automobilových dielov na svete.

Hlavnými produktmi spoločnosti sú automobilové diely (vrátane bŕzd, kontrolérov, elektronických jednotiek, elektroniky, palivových systémov, generátorov, štartérov, a riadiacich systémov), priemyselné produkty (vrátane ovládačov a kontrolérov, baliacich technolgií a solárnych panelov) a spotrebného tovaru a stavebného materiálu (vrátane domácich spotrebičov, elektronáradí, bezpečnostných systémov a termotechnológie).

Bosch má viac ako 350 dcérskych spoločností vo viac ako 60 krajinách a jeho produkty sú predávané v približne 150 krajinách.

Viac
na stranu
Zobrazených 1 - 12 z 13 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 13 položiek