DUVALO.sk

Kosačka 53cm s hliníkovými šasmi a ochranným rámom HRH 536 QX Honda

Benzínová kosačka so zadným valcom pre veľké záhrady. Viac detailov

HRH536QX

na objednávku

1 979,00 € s DPH

Kosačka 53cm s hliníkovými šasmi a ochranným rámom HRH 536 QX Honda - ...

Vybavené profesionálnymi motormi typu OHV a odolnou konštrukciou predstavujú kosačky HRH správnu voľbu nielen pre profesionálov.

Roto-stop®

Funkcia kosačiek s pojazdom, ktorá pri vyprázdňovaní koša na trávu alebo prejazde cez prekážku zastaví čepele, ale pritom ponechá motor v chode.

Špecifikácie profesionálnych motorov

Všetky naše profesionálne motory obsahujú rozvod OHV (ventily umiestnené v hlave valcov a vačkový hriadeľ je umiestnený v bloku motora) a obsahujú: liatinovú vložku valcov, súpravu ložísk na kľukovom hriadeli, vysokokapacitný vzduchový filter a oceľový kryt ventilátora.

Zadný valec

Modely so zadným valcom dodajú vášmu trávniku pruhovaný efekt. Zadný valec poskytuje lepšie vyváženie stroja a presnejšie ovládanie pri kosení okrajov trávnika.

Pevné hliníkové žacie telesá

Žacie telesá kosačiek HRH z hliníkovej zliatiny ponúkajú nielen výnimočne dlhú trvácnosť, ale aj výnimočne vysoký výkon pri pomerne nízkej hmotnosti.

Spojka noža Roto-stop®

Funkcia spojky noža Roto-stop® umožňuje zastaviť žacie nože bez toho, aby sa musel vypnúť motor. Ideálne, keď potrebujete vyprázdniť kôš na trávu, odstrániť prekážky alebo prejsť cez chodník.

Profesionálne motory s výnimočným výkonom

Všetky kosačky HRH sú poháňané motorom Honda GXV 160 s profesionálnymi parametrami. Profesionálna kosačka pre náročnú prácu na veľkých trávnikoch.

Hnací hriadeľ z odolnej zliatiny

Mimoriadne pevná konštrukcia hnacieho hriadeľa z odolnej zliatiny garantuje skutočne dlhú životnosť kosačky.

Odolné teleso kosačky

Pevné rukoväte sme ešte viac zosilnili, aby sa obmedzilo ich prehýbanie. Na upevnenie rukovätí slúži trojuholníkové rameno so spodnou výstuhou navrhnuté tak, aby sa predišlo akémukoľvek poškodeniu počas kosenia alebo pri preprave.

Valcovanie

Ak sa chcete pochváliť anglickým trávnikom, želaný efekt pruhov dosiahnete valcovaním trávnika. Tento efekt sa tradične dosahoval po pokosení pomocou ťažkého valca, teraz to však zvládnete priamo pri kosení, pretože do žacieho telesa kosačky je zabudovaný zadný valec*. Krásu anglického trávnika si tak bez zbytočnej námahy vychutnáte aj u vás doma.

Vynikajúci výkon

Kosačka HRH chránená telesom z odolnej hliníkovej zliatiny je svojou konštrukciu ako stvorená na vykonávanie skutočne náročných úloh. Výkon zabezpečujú naše motory GXV 160 s profesionálnymi parametrami, ktoré majú odolnú liatinovú vložku valca a kľukový hriadeľ, ktorý je umiestnený na špeciálne upravených ložiskách, ktoré predlžujú jeho životnosť. Je vybavený duálnym vzduchovým filtrom a extra veľkou palivovou nádržou s objemom 1,5 litra pre dlhšiu dobu prevádzky.

Akákoľvek záhrada. Kdekoľvek.

Kosačky radu HRH sú vybavené funkciou spojky noža Roto-Stop® umožňujúcou zastaviť žacie nože bez zastavenia motora, čo je ideálne, keď potrebujete prejsť cez štrk alebo chodník. Aj vďaka ďalším funkciám, ako je optimalizované prúdenie vzduchu alebo dvojité spevnenie rukoväte nie je žiadnym divom, že si ich obľúbili profesionáli na celom svete.

 • Funkcia
  Rýchlosť (m/s²)1,2
  Materiál telesa kosačkyAl - zliatina
  BezpečnosťRoto-stop®
  Počet polôh kosenia5
  Objem zberného koša (litrov)83
  Max. garantovaná hladina hlučnosti (dB(A))98
  Ďalšie funkcieValec
  Veľkosť záhradyveľká
 • Rozmery
  Rozmer: d (mm)1575
  Rozmer: š (mm)574
  Rozmer: v (mm)1020
  Suchá hmotnosť (kg)58,1
 • Kosenie
  Priemer/záber noža kosačky (cm)53
  Min/max výška záberu (mm)14-52
 • Motor
  Typ motoraOHV 4-takt
  Zdvihový objem (cm³)163
  MotorGXV160
  Nom. výkon motora pri pracovných otáčkach (kW / min.-1)2,7/2800
  Objem nádrže (litrov)1,5
  Kapacita olejovej nádrže motora (litrov)0,65
  Typ prevodovkyS pojazdom (1 rýchlosť)
Ďalšie podobné produkty