DUVALO.sk

Kosačka 53cm s autosýtičom HRX 537 HY Honda

Benzínová kosačka pre veľké záhrady s variabilným mulčovaním a variabilnou rýchlosťou pojazdu. Viac detailov

HRX537HY

na objednávku

1 329,00 € s DPH

Kosačka 53cm s autosýtičom HRX 537 HY Honda - ...

AUTOMATICKÝ SÝTIČ

Všetky naše produkty poháňajú špičkové motory značky Honda, preto si môžete bez obáv vychutnať spoľahlivé štartovanie a minimálne nároky na údržbu. Všetky naše kosačky používajú ako palivo bezolovnatý benzín.

VARIABILNÝ MULČOVACÍ SYSTÉM VERSAMOW™

Pomocou jednej páky dokáže systém Versamow™ od spoločnosti Honda buď zbierať pokosenú trávu do zberného koša, alebo ju najemno posekať a vrátiť späť na trávnik vo forme prírodného hnojiva – alebo dokonca kombinovať obe tieto funkcie v ideálnom pomere.

Roto-stop®

Funkcia kosačiek s pojazdom, ktorá pri vyprázdňovaní koša na trávu alebo prejazde cez prekážku zastaví čepele, ale pritom ponechá motor v chode.

ODOLNÉ ŽACIE TELESÁ

Naše žacie telesá Polystrong a Xenoy sú vyrobené zo špičkových polymérových materiálov, ktoré sú ľahké, silné a odolné. Sú odolné aj voči UV žiareniu a korózii, vďaka čomu vydržia dlho vo výbornom stave.

PLYNULÉ OVLÁDANIE

Či už je to variabilný pohon SMART Drive®, Select Drive alebo hydrostat, všetky pohony ponúkajú najvyššiu úroveň komfortu a ovládania.

VARIABILNÝ MULČOVACÍ SYSTÉM VERSAMOW

Systém variabilného mulčovania Versamow ponúka sedem nastavení, od úplného zberu po úplné mulčovanie. Máte tak plnú kontrolu nad tým, aký pomer pokosenej trávy bude kosačka mulčovať alebo zozbiera do zberného koša.

NASTAVENIE VÝŠKY KOSENIA

Na kosačkách radu HRX je nastavenie výšky kosenia trávy vždy bezproblémové a presné.

Spojka noža Roto-stop®

Funkcia spojky noža Roto-stop® umožňuje zastaviť žacie nože bez toho, aby sa musel vypnúť motor. Ideálne, keď potrebujete vyprázdniť kôš na trávu, odstrániť prekážky alebo prejsť cez chodník.

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE

Centrálne nastavenie výšky kosenia na modeloch HRX 476 vám umožní nastaviť presnú výšku kosenia rovnomerne jediným pohybom. Špeciálne navrhnuté dvojité nože MicroCut pri mulčovaní nasekajú trávu na drobné čiastočky, vytvárajúc tak prirodzené hnojivo pre krásny a zdravý trávnik. Variabilný mulčovací systém Versamow™ vám jednoducho viacpolohovou pákou umožní vybrať správny pomer medzi zberom trávy a mulčovaním.

VÝKON

Žacie nože našich kosačiek sú navrhnuté tak, aby sa v prípade zasiahnutia tvrdej prekážky počas kosenia ohli, ale nezlomili. Táto vlastnosť zabezpečuje vyššiu bezpečnosť a navyše zabraňuje ďalšiemu poškodeniu motora a telesa kosačky. Vďaka technológii Roto-stop® môžete zastaviť žacie nože bez toho, aby ste museli zastaviť motor. Znamená to, že motor nemusíte zastavovať a znova štartovať zakaždým, keď chcete prejsť cez chodník alebo keď chcete vyprázdniť kôš.

 • Funkcia
  Rýchlosť (m/s²)Plynulá 0-1,61
  Materiál telesa kosačkyXenoy®
  BezpečnosťRoto-stop®
  MulčovanieVersamow™
  Počet polôh kosenia7
  Objem zberného koša (litrov)88
  Max. garantovaná hladina hlučnosti (dB(A))98
  Veľkosť záhradyveľká
 • Rozmery
  Rozmer: d (mm)1770
  Rozmer: š (mm)1105
  Rozmer: v (mm)585
  Suchá hmotnosť (kg)44,7
 • Kosenie
  Priemer/záber noža kosačky (cm)53
  Min/max výška záberu (mm)20-100
 • Motor
  Typ motoraOHC 4-takt
  Zdvihový objem (cm³)187
  MotorGCV190
  Nom. výkon motora pri pracovných otáčkach (kW / min.-1)3,2/2850
  Objem nádrže (litrov)0,91
  Kapacita olejovej nádrže motora (litrov)0,55
  Typ prevodovkyHydrostat
Ďalšie podobné produkty