DUVALO.sk

Kosačka 47cm s autosýtičom HRX 476 HY Honda

Kosačka s variabilným mulčovacím systémom pre stredne veľké až veľké záhrady. Viac detailov

HRX476HY

nedostupné

Kosačka 47cm s autosýtičom HRX 476 HY Honda - ...

Rad kosačiek HRX vďaka svojej odolnej konštrukcii a jednoduchému ovládaniu splní aj náročné požiadavky. V našom bohatom sortimente určite nájdete model, ktorý bude vyhovovať aj vám.

AUTOMATICKÝ SÝTIČ

Všetky naše produkty poháňajú špičkové motory značky Honda, preto si môžete bez obáv vychutnať spoľahlivé štartovanie a minimálne nároky na údržbu. Všetky naše kosačky používajú ako palivo bezolovnatý benzín.

VARIABILNÝ MULČOVACÍ SYSTÉM VERSAMOW™

Pomocou jednej páky dokáže systém Versamow™ od spoločnosti Honda buď zbierať pokosenú trávu do zberného koša, alebo ju najemno posekať a vrátiť späť na trávnik vo forme prírodného hnojiva – alebo dokonca kombinovať obe tieto funkcie v ideálnom pomere.

NÍZKA HLUČNOSŤ

Náš vývojársky tím navrhol patentovaný nôž, ktorý sa v porovnaní s tradičnými nožmi vyznačuje nízkou úrovňou hluku (–0,5 dB(A)). Vďaka kombinácii dizajnu motora a žacieho ústrojenstva je úroveň hluku o 30 % nižšia, ako je súčasná norma EÚ.

Roto-stop®

Funkcia kosačiek s pojazdom, ktorá pri vyprázdňovaní koša na trávu alebo prejazde cez prekážku zastaví čepele, ale pritom ponechá motor v chode.

ODOLNÉ ŽACIE TELESÁ

Naše žacie telesá Polystrong a Xenoy sú vyrobené zo špičkových polymérových materiálov, ktoré sú ľahké, silné a odolné. Sú odolné aj voči UV žiareniu a korózii, vďaka čomu vydržia dlho vo výbornom stave.

PLYNULÉ OVLÁDANIE

Či už je to variabilný pohon SMART Drive®, Select Drive alebo hydrostat, všetky pohony ponúkajú najvyššiu úroveň komfortu a ovládania.

VARIABILNÝ MULČOVACÍ SYSTÉM VERSAMOW

Systém variabilného mulčovania Versamow ponúka sedem nastavení, od úplného zberu po úplné mulčovanie. Máte tak plnú kontrolu nad tým, aký pomer pokosenej trávy bude kosačka mulčovať alebo zozbiera do zberného koša.

Spojka noža Roto-stop®

Funkcia spojky noža Roto-stop® umožňuje zastaviť žacie nože bez toho, aby sa musel vypnúť motor. Ideálne, keď potrebujete vyprázdniť kôš na trávu, odstrániť prekážky alebo prejsť cez chodník.

 • Funkcia
  Rýchlosť (m/s²)Plynulá 0-1,4
  Materiál telesa kosačkyPolystrong®
  BezpečnosťRoto-stop®
  MulčovanieVersamow™
  Počet polôh kosenia7
  Objem zberného koša (litrov)69
  Max. garantovaná hladina hlučnosti (dB(A))94
  Veľkosť záhradystredná až veľká
 • Rozmery
  Rozmer: d (mm)1610
  Rozmer: š (mm)530
  Rozmer: v (mm)1035
  Suchá hmotnosť (kg)44
 • Kosenie
  Priemer/záber noža kosačky (cm)47
  Min/max výška záberu (mm)25-79
 • Motor
  Typ motoraOHC 4-takt
  Zdvihový objem (cm³)160
  MotorGCV160
  Nom. výkon motora pri pracovných otáčkach (kW / min.-1)2,7/2800
  Objem nádrže (litrov)0,93
  Kapacita olejovej nádrže motora (litrov)0,55
  Typ prevodovkyHydrostat
Ďalšie podobné produkty