DUVALO.sk

Kalové čerpadlo 1200L/min WT 30 Honda

Profesionálne kalové čerpadlo s pietokm až 1210 L/min a sacou hĺbkou do 8m. Viac detailov

WT30

na objednávku

1 785,00 € s DPH

Kalové čerpadlo 1200L/min WT 30 Honda - ...

Kalové čerpadlá sú vďaka výkonom a hlavne robustnosti konštrukcie hlavnou voľbou pre stavebné firmy a požičovne strojov. S modelovým radom WT je možné prepravovať suspendované tuhé látky s priemerom až 24 mm a je schopné premiestňovať veľké množstvo vody. Ľahko otváracia skriňa pre rýchle čistenie a ľahká údržba pomáhajú zaistiť dlhú prevádzkovú životnosť.

Kalové čerpadlá Honda sú konštruované s cieľom rýchleho prečerpania veľkého množstva znečistenej vody obsahujúcej pevné častice do určitej zrnitosti. Profesionáli celkom iste ocenia kalové čerpadlo, usadené v pevnom a odolnom trubkovom ráme, ktorý odolá hrubému zaobchádzaniu aj v ťažkých pracovných podmienkach. Tomu zodpovedá aj pohon profesionálnym motorom GX, ktorý je preslávený hlavne jeho spoľahlivosťou, dlhou životnosťou, vysokým výkonom a úspornou prevádzkou.

Kalové čerpadlá Honda, testované v najnáročnejších pracovných podmienkach, sú konštruované tak, aby čerpadlom mohol prejsť štrk a iná rozptýlená suť bez toho aby došlo k jeho poškodeniu. Mimoriadne odolnosti proti opotrebeniu a zablokovaniu pevnými časticami sú dosiahnuté použitím kužeľového obežného kolesa. Dlhá životnosť a spoľahlivosť je zabezpečená použitím utesnenia hriadeľa pomocou viacstupňovej hriadeľovej upchávky, vyrobenej z karbidu kremíka. Uložením v ráme, na gumových siletblocích so sklonom 45 ° je dosiahnuté mimoriadne tlmenie chvenia, odovzdávaného od motora do ochranného rámu pri vyšších otáčkach. Rýchloupínacie skrutky na veku čerpadlovej skrine urýchľujú a zjednodušujú prístup pre údržbu a čistenie komory od kalov, sutiny, kamenia a iných nečistôt.

Maximálny prietok (l / min): 1210
Priemer šrúbenie vstup / výstup (mm): 80/80
Celková výtlačná výška (m): 27
Sacia hĺbka (m): 8
Tlak (bar): 2,7
Maximálna zrnitost nečistôt vo vode (mm): 28
Model motora: GX 270
Typ motora: 4-taktný zážihový jednovalec s rozvodom OHV
Zdvihový objem (cm3): 270
Vŕtanie a zdvih (mm): 77 x 58
Pracovné otáčky motora (ot.min-1): max. 3600
Menovitý výkon motora (kW / min-1): 6,3
Chladenie: Nútené vzduchom
Systém zapaľovania: Digitálne CDI s premenným predstihom
Objem olejovej náplne (litrov): 1,1
Objem palivovej nádrže (litrov): 6
Max. prevádzková doba na nádrž (hod): 2,2
Štartovanie: Reverzný
Rozmery stroja (L x Š x V) (mm): 660 x 495 x 515
Suchá hmotnosť (kg): 60
Úroveň akustického tlaku v mieste obsluhy - dB (A): 93
Garantovaná úroveň akustického tlaku - dB (A): 110

Ďalšie podobné produkty