DUVALO.sk

Aku čistič okien WV 50 Plus Kärcher

Akumulátorový vysávač/čistič okien WV 50 Plus Kärcher Viac detailov

1.633-101.0

nedostupné

Aku čistič okien WV 50 Plus Kärcher - ...

Pomocou WV 50 vyčistíte nielen okná, ale aj ostatné sklenené plochy, zrkadlá a obklady. K získaniu kvalitného vysokého lesku doporučujeme dodržiavať nasledovný čistiaci postup: najprv okná opláchnite, nastriekajte čistiaci roztok, nechajte krátko pôsobiť a nepoddajné nečistoty uvoľnite pomocou utierky z mikrovlákna. Sklenenú plochu následne prejdite pomocou akumulátorového čističa okien WV 50. Inovačné odsávanie vody zbiera špinavú vodu skôr, než stihne odkvapnúť, neostávajú žiadne šmuhy ani škvrny. Odsávanie funguje aj vtedy, keď čistič držíte v akejkoľvek polohe (zvislej, vodorovnej, smerom dolu....)

Súčasťou balenia čističa okien WV 50 je koncentrát čistiaceho prostriedku na umývanie okien, kotrý vďaka svojmu praktickému baleniu zaisťuje presné dávkovanie. Z jedného balenia koncentrátu získate 250 ml čistiaceho roztoku. Roztok odstraňuje nielen bežné nečistoty, ale aj nečistoty emisné, nikotýn, mastnoty, vodný kameň...

Čistič WV 50 je napájaný Lithium-Ionovou batériou. Manipulácia s čističom je jednoduchá i vďaka jeho nízkej hmotnosti 700 g. Výdrž batérie na jedno nabitie je 20 min. V praxi to znamená, že môžete vyčistiť plochu cca 40 až 60 m2 alebo 15 až 20 okien. Nielen čistenie, ale aj údržba stroja je jednoduchou záležitosťou. Stačí vyliať špinavú vodu z nádržky a vypláchnuť čistou.

Ďalšie podobné produkty